• RSS Feed

FAQ - Bij wie moet ik zijn?
  

Bij een grote organisatie als de Rijksuniversiteit Groningen is het belangrijk om te weten bij wie je met je vragen terecht kunt. Hiervoor hebben we een overzicht gemaakt. Sommige punten worden met een stappenplan ondersteund. Deze zijn aanklikbaar.

 

Nestorcoördinatoren

Elke faculteit heeft zijn eigen Nestorcoördinator. De verantwoordelijkheden van de Nestorcoördinator zijn:

  • Cursusinschrijvingen
  • Aanmaken van nieuwe cursussen
  • Aanmaken gastaccounts
  • Ondersteuning ter plaatse

Hieronder de contactgegevens van alle Nestorcoördinatoren op een rij:

Faculteit Naam Telefoon (050-36-) E-mail
FEB Economie en Bedrijfskunde Koos Winnips 34862 koos.winnips@rug.nl
FEB Economie en Bedrijfskunde (administratief) Nestorsupport 38282 nestor.feb@rug.nl
GMW Gedrags- en Maatschappijwetenschappen Edwin Kiers 36335 nestor.gmw@rug.nl
GGW Godgeleerdheid en Godsdienstwetenschappen Henk Van Putten 34589 h.t.van.putten@rug.nl
LET Faculteit der Letteren Peter de Groot 37043 nestor.letteren@rug.nl
FMW Medische Wetenschappen (UMCG), Wenckebach Jaap van der Leest 050 361 6475 j.van.der.leest@umcg.nl
FRG Rechtsgeleerdheid Bart Beijer 35406 nestor.rechten@rug.nl
FRG Rechtsgeleerdheid Janet Bijleveld 35681 nestor.rechten@rug.nl
FRW Ruimtelijke Wetenschappen Nestorsupport 38282 nestor.frw@rug.nl
FIL Wijsbegeerte Fré Moorrees 37960 f.c.moorrees@rug.nl
FIL Wijsbegeerte Arnold Veenkamp 36172 a.a.veenkamp@rug.nl
FSE Science and Engineering Rudy Moddemeijer 33940 nestor.fse@rug.nl
UCG University College Sander van den Bos 33512 alexander.van.den.bos@rug.nl
HC Honours College Jeroen Schreurs 39370 j.p.a.schreurs@rug.nl
UBG Universiteitsbibliotheek Joost Driesens 38419 j.d.driesens@rug.nl

 

Nestorsupport

Nestorsupport is de helpdesk die speciaal gericht is op ondersteuning van het gebruik van Nestor. Belangrijkste taken:

Zo kunt u Nestorsupport bereiken:

Contactgegevens Nestorsupport
E-mail: nestorsupport@rug.nl
Telefoon: 050-363 8282
Twitter: @nestorsupport
Facebook: www.facebook.com/Nestorsupport

 

CIT Servicedesk

Voor onderstaande problemen kunt u contact opnemen met de CIT Servicedesk.

CIT Servicedesk
Kennisbank http://myuniversity.rug.nl/cit/servicedesk/kennisbank
Online vragenformulier http://myuniversity.rug.nl/cit/servicedesk/ictvragenformulier
E-mailadres citservicedesk@rug.nl
Telefoonnummer 050 363 3232
Twitter @CITservicedesk
Balie Zerniketerrein Mercator 5415.0052
Balie Binnenstad Harmoniegebouw H12.101
Balie Binnenstand Heymansgebouw 2211.050A
Balie UMCG, Sector F Medische Wetenschappen 3214.311b

 

 

"Need to Know" en "Nice to Know" berichten

Voor berichten op Need of Nice to Know kunt u contact opnemen met de afdeling communicatie door te mailen naar news@rug.nl